Zortrax na targach Formnext 2021

W dniach 16-19 listopada 2021r., Zortrax po raz kolejny dołącza do wystawców na Formnext 2021 we Frankfurcie, jednych z największych i najbardziej rozpoznawalnych targów druku 3D, w całości poświęconych technologiom addytywnym. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, kiedy wydarzenie odbyło się online, organizatorzy wracają do stacjonarnej formy targów.

Będziemy na miejscu razem z przedstawicielami działów Sprzedaży, Supportu, R&D oraz Marketingu, którzy zaprezentują naszą ofertę drukarek 3D, materiałów do druku oraz urządzeń peryferyjnych, odpowiedzą na pytania dotyczące urządzeń i chętnie doradzą w wyborze najlepszych rozwiązań dla poszczególnych branż.

Formnext stanowi unikalną okazję do rozmowy na temat naszych ostatnich biznesowych dokonań, takich jak np. podjęcie współpracy z firmą Skriware. Wesprzemy ją drukarkami Zortrax M200 Plus, pomagając odpowiednio wyposażyć powstające w szkołach w pełni funkcjonalne laboratoria dla uczniów, którzy będą tam zgłębiać tajniki nowych technologii.

Kolejnym naszym sukcesem jest rozszerzenie współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną. Dotychczas wydruki kompozytowe wykonane na Zortrax Endureal z Z-PEEK i elektrycznie przewodzącej mieszanki PEEK dostarczonej przez ESA przeszły testy wytrzymałościowe i testy w komorze próżniowo-termicznej, dzięki czemu jesteśmy o krok od wyniesienia wydruków kompozytowych na niską orbitę okołoziemską. A to jeszcze nie wszystko! Odwiedź nasze stoisko, żeby dowiedzieć się więcej.

Dołącz do Formnext 2021! Sprawdź naszą ofertę już teraz i przekonaj się o ogromnych możliwościach naszych urządzeń na żywo. Zarezerwuj swój bilet na targi Formnext 2021.

Do zobaczenia na miejscu!

Sprawdź na mapce poniżej jak nas znaleźć:

Zobacz szczegółową mapkę w pełnym rozmiarze.

Spotkaj się z nami w dniach 16-19 listopada 2021 na Formnext w hali 12.1, przy stoisku G71.