Zortrax wyróżniony w konkursie Polska Firma Międzynarodowy Czempion

Zortrax otrzymał wyróżnienie w IX edycji konkursu Polska Firma Międzynarodowy Czempion 2020 w kategorii Eksporter. Wydarzenie ma na celu promowanie aktywności polskich firm na światowych rynkach. Organizatorami plebiscytu są PwC Polska i „Puls Biznesu”.

Kompleksowe rozwiązania druku 3D oferowane przez Zortrax są doceniane na całym świecie zarówno przez indywidualnych użytkowników, jak i przedstawicieli wielu branż, wykorzystujących tę technologię do realizacji swoich celów biznesowych. Jury konkursu doceniło firmę przede wszystkim za konsekwentną rozbudowę sieci sprzedaży i realizację ekspansji do krajów o dużej zdolności absorpcji nowych technologii w przemyśle.

– To już kolejne wyróżnienie w konkursie Polska Firma Międzynarodowy Czempion na naszym koncie. Bardzo się cieszę, że zostaliśmy ponownie docenieni przez jury, zwłaszcza, że mijający rok był bardzo wymagający i nieprzewidywalny. To potwierdza, że wykorzystujemy rynkowe szanse, działamy sprawnie w każdych warunkach, a realizowana przez nas strategia ekspansji zagranicznej przynosi wymierne efekty. Systematycznie zwiększamy rozpoznawalność marki oraz produktów na arenie międzynarodowej i rozbudowujemy sieć sprzedaży. Już teraz jesteśmy obecni w blisko stu krajach, ale nasze ambicje sięgają jeszcze dalej. – mówi Rafał Tomasiak, CEO i współzałożyciel Zortrax.

Polska Firma Międzynarodowy Czempion to konkurs skierowany do firm z polskim kapitałem, które w ciągu trzech lat dokonały inwestycji zagranicznej albo prowadzą szeroko zakrojoną działalność eksportową i odnoszą sukcesy na zagranicznych rynkach. Jury nagradza firmy, które odważnie wychodzą na globalny rynek, podejmują ryzyko inwestycji oraz tworzą innowacyjne produkty i usługi. W tym roku konkurs cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem. W pięciu głównych kategoriach kapituła otrzymała 146 zgłoszeń w porównaniu do 110 w ubiegłym roku.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji konkursu i laureatów znajduje się pod linkiem.