Zobacz Zortrax Powerful Trio na Formnext 2022

W dniach 15 – 18 listopada 2022 r. we Frankfurcie w Niemczech, Zortrax weźmie udział w renomowanych, międzynarodowych targach druku 3D, Formnext 2022, w hali Frankfurt Fair and Exhibition Center/Messe Frankfurt, w hali nr 11.1 na stanowisku C28.

Podczas tej edycji wydarzenia po raz pierwszy oficjalnie zaprezentujemy Zortrax Powerful Trio – kompleksowy system żywicznego druku 3D i post-processingu, składający się z drukarki 3D UV LCD Zortrax Inkspire 2, Zortrax Cleaning Station i Zortrax Curing Station. Nasi przedstawiciele z zespołów sprzedaży, wsparcia technicznego, R&D i marketingu opowiedzą więcej o naszych najnowszych maszynach, ich najważniejszych cechach i zastosowanych rozwiązaniach technologicznych. Wszyscy uczestnicy Formnext będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć nasze trio w akcji!

Formnext 2022 to niepowtarzalna szansa na obejrzenie na żywo naszego najnowszego Powerful Trio i innych maszyn Zortrax.

Oprócz najnowszego sytemu do druku 3D z żywic, pokażemy również nową drukarkę 3D dedykowaną medycynie, nowe materiały, które dołączą do naszej oferty oraz żywice naszych partnerów – czołowych producentów, takich jak BASF Forward AM czy Henkel/Loctite. Nie zabraknie również innych maszyn z naszego portfolio, pracujących w technologiach LPD, LPD Plus i SVS. Przygotowaliśmy wiele niespodzianek dla pasjonatów druku 3D, więc zdecydowanie warto nas odwiedzić!

Już teraz sprawdź naszą ofertę i doświadcz na żywo ogromnych możliwości naszych urządzeń.

Zarezerwuj swój bilet na targi Formnext 2022 i spotkaj się z nami na miejscu!

Zobacz gdzie nas znaleźć na szczegółowej mapie wydarzenia.